Zveřejněno: 22. 09. 2011

SOKOL Březno - novinky

Výsledky posledního kola
„A“ muži
opět hráli na hřišti soupeře, a to v Ledvicích. Poločas skončil 0:0, ale ve druhé půli jsme inkasovali tři góly. F. Rezek završil vstřelenou brankou zápas na konečný výsledek 3:1.

„B“ muži
bojovali doma a měli vynikající první poločas, který skončil vedením 2:1. Bohužel zase neproměnili řadu vyložených šancí a v druhé půli se dokázali jen bránit. I přesto soupeř vyrovnal. Zápas skončil 2:2. Branky do sítě soupeře vstřelili Kovač R. a Kovač J.

„Starší žáci“
Ve středu sehráli zápas doma s Údlicemi a vyhráli 5:3. Všech pět branek proměnil hráč Soukup. V sobotu zajížděli žáci do Spořic, kde prohráli 1:5. Za Sokol skóroval hráč Kudláček.

„Starší přípravka“
Další zápas sehrálo mužstvo na domácím hřišti s Černovicemi a vyhrálo 4:2. Branky vstřelili: Doležalová – 2, Pliska a Grössl.

Zápasy o nadcházejícím víkendu:
Sobota 24. září 2011
Sokol Březno „A“ muži – Ervěnice – 16.30 hod.
Klášterec „A“ – Sokol Březno „Starší přípravka“ – 10.00 hod.
Neděle 25. září 2011
SK Jirkov – Sokol Březno „B“ muži – 16.30 hod.
Sokol Březno „Starší žáci“ – Kovářská – 11.00 hod.

158 Policie ČR
Čas poslední aktualizace: 23.07.2019 v 14:09         Oficiální stránky Obce Březno © 2010 | webdesign: Origine