31. 08. 2011 – Kovářská - Sokol Březno „Starší žáci“ – výkop 17 hod.
04. 09. 2011 – Sokol Březno „Starší žáci“ – výkop 11 hod.
04. 09. 2011 – Sokol Březno „Starší přípravka“ – výkop 9.30 hod.

„A“ mužstvo
20. srpna se „A“ mužstvo utkalo s mužstvem Klášterce nad Ohří. Po slabším 1. poločase, přidali hráči na důraze a po střídání dal Ivan Kejzlar, při prvním doteku s míčem, vítězný gól. Při bojovnosti, kterou hráči předvedli, naši muži dostali šest žlutých karet a soupeř tři žluté a jednu červenou. Další vytvořené šance, naše i soupeře, nebyly využity ke škodě všech našich diváků, kteří se na zápas přišli podívat.

Minulý týden zajíždělo „A“ mužstvo k dalšímu mistrovskému utkání do Domoušic, kde po prvním poločase prohrávalo 1:0. Do druhého poločasu nastupovali muži s odhodláním vyrovnat, ale po slabších pěti minutách, dostali 4 branky a bylo po zápase. Konečný výsledek tedy 6:0.

„B“ mužstvo
„B“ muži zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání do Vysoké Pece. Po dobrém výkonu v 1. poločase vedli 3:1. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo laxně a bez důrazu na hru, což se jim nevyplatilo a druhou půli prohráli 1:5. Celkový výsledek zápasu tedy skončil 6:4 pro Vysokou Pec. Branky za „B“ vstřelili: Kováč R. – 3x a Herna M. – 1x.

Ke svému druhému zápasu podzimu, nastoupili „B“ muži nastoupili doma proti Mikulovicím. Celý zápas byli lepším týmem, i když v první půli neproměnili řadu svých šancí. Ve druhém poločase soupeř vyrovnal, ale hráči zabojovali a na svou stranu si připsali vítězství 4:1. Střelci branek: Michal Herna – 2x, Ladislav Chlouba - 1x a Jakub Čajan – 1x.

Žáci
Starší žáci hráli ve Strupčicích, kde po poločase prohrávali 2:1 a nakonec prohráli 5:2.

158 Policie ČR
Čas poslední aktualizace: 11.02.2019 v 08:37         Oficiální stránky Obce Březno © 2010 | webdesign: Origine