Zveřejněno: 31. 01. 2011

Mobilní bankéř GE Money Bank přijede za Vámi

nabídka GE Money Bank
Nevyhovují Vám otevírací hodiny obchodních míst banky nebo je pro Vás pobočka příliš vzdálená? Mobilní bankéř GE Money Bank je k dispozici kdykoliv a na domluvené místo za klientem osobně zajede. Disponuje mobilní kanceláří a je možné u něj sjednat všechny produkty, které nabízí obchodní místa banky. Neocenitelný je komfort vyřízení všech záležitostí přímo doma nebo ve vlastní kanceláři.
Mobilní bankéř zprostředkovává produkty a služby jak občanům, tak podnikatelům, malým a středním firmám i větším podnikům. Občanům může zařídit například Expres půjčku, a to během několika minut, založí účet, sepíše žádost o kreditní kartu. Mobilní bankéř poskytuje plný servis. Klienti z řad podnikatelů, firem a institucí mají také možnost si zavolat mobilního bankéře. Zřídit si některé z produktů, například úvěr Expres Business, depozitní účty, podnikatelské běžné účty či zajištění dalších bankovních produktů, včetně hypoték.
kontakt :
KAMILA BABOVIČOVÁ, mobilní bankéř
kamila.babovicova@ge.com

Čas poslední aktualizace: 11.02.2019 v 08:37         Oficiální stránky Obce Březno © 2010 | webdesign: Origine