Zveřejněno: 18. 06. 2020

Kouzelné kolo

Akce proběhne: 27. 06. 2020 v 10.00 h

Zveme vás na projížďku na kole po dračích cyklostezkách v okolí obce Březno.

Kouzelne_kolo (PDF 433.94 kB)

Podrobnosti k akci:

Akce je zaměřená na děti s doprovodem rodičů. Lze jí absolvovat pouze na kole,  koloběžce nebo např. tříkolce. Pěšky nedoporučujeme. Po startu projedete předem připravenou a značenou trasu po cyklostezkách v okolí obce Březno. Délka trasy je přibližně 9 km. Po trase jsou připraveny různé soutěže a dovednosti spojené do pohádkového příběhu. Projetí celé trasy a splnění všech úkolů zabere zhruba 1 hodinu. Po splnění všech úkolů a návratu na start projedou děti dračí bránou a získají dračí vejce (o splnění úkolů obdrží potvrzení). Vejce potom vymění za některou z cen v dračí tombole (podle čísla).

Hlavní cena: Dětská cyklistická přilba. Ostatní ceny: Sada světel na kolo, zámek na kolo, rukavice na kolo, brašna na kolo, tachometr. Každý dětský účastník dostane minimálně sladkost.

Registrace, start a cíl bude u podia v parku od 10.00 do 15.00 hodin. Zájemci budou vyrážet na trasu v 10 minutových intervalech až do 15 hodiny. Maximální počet na jednu skupinu je 20 osob. Registrace na jednotlivé časy je možná předem v infocentru Březno na tel. 607 028 661.

V rámci akce budou dodržována veškerá  aktuální hygienická nařízení.