Slovo starosty

pro všechny občany Obce

Vážení spoluobčané,                                                                                                                                                                                                                           dovolte, abych vám všem předal informace a požádal vás o dodržování pravidel života v souvislosti se šířením koronaviru.

Detailní informace dostáváte ze všech médií. Vnímám, že ne všichni požadované způsoby dodržujete.

Prosím vás touto formou o dodržování hlavně těchto pravidel:                                                                                                                                                    Nakupovat choďte co nejméně a vždy pouze jeden člen rodiny.                                                                                                                                            Neshlukujte se a snažte se být cca dva metry od sebe.                                                                                                                                                               Pokud to lze, noste roušky. I provizorně zhotovené jsou účinné.                                                                                                                                               Raději se nenavštěvujte, dodržujte mytí rukou.                                                                                                                                                                          Pokud vlastníte dezinfekci, používejte jí.

Pro naše občany starší 70 let a osamělé občany, kteří si nejsou schopni sami zajistit nákup za pomoci svých blízkých, Obec zajistí nákupy prostřednictvím pracovnic infocentra. Tyto nákupy zajistíme v místní prodejně Jednoty. Více informací dostane každý telefonicky u pracovnic infocentra tel. č. 474 692 016.

Věřím, že v dodržování pravidel ochrany před šířením světové nákazy všichni obstojíme.

Obec zadala výrobu většího počtu roušek pro občany obce. Jakmile budou ušity, budeme vás informovat.

Hodně zdraví vám přeje, Zdeněk Valenta, starosta